WindowsProgramyAQQ 2.5.0.50

AQQ 2.5.0.50 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
AQQ
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość obsługi wielu różnych kont jednocześnie.
  • Atrakcyjny wygląd i duże możliwości konfiguracji.
Minusy:
  • Spora liczba reklam.

AQQ to bardzo popularny i lubiany przez użytkowników komunikator internetowy, który jest w stanie obsługiwać wiele kont na różnych domenach jednocześnie. To idealne narzędzie dla osób, które bardzo często korzystają z Internetu i różnego rodzaju komunikatorów.

 

Obecnie najpopularniejszym komunikatorem internetowym jest Gadu-Gadu, niektórzy korzystają jeszcze z Tlena oraz innych komunikatorów. Jeśli ktoś chce pozbyć się wielu programów i skoncentrować kilka kont w jednym miejscu, powinien zainteresować się programem o nazwie AQQ. W najnowszej wersji tego multikomunikatora znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań i możliwości. Generalnie program bazuje na platformie Jabber/XMPP, która charakteryzuje się otwartością i znaczącą liczbą dodatkowych funkcji i ciekawych dodatków.

 

Esteci z pewnością będą zadowoleni z wyglądu i stylistyki interfejsu AQQ - dodano możliwość wyboru kompozycji, stylu obramowania okien, przezroczystości etc. Co więcej, wszystkie dodatki i funkcje oparte są o kod zapisany w języku HTML/CSS, co pozwala na bardzo szerokie modyfikacje. Nie mogło również zabraknąć obecności takich dodatków, jak darmowe bramki SMS. Należy również pamiętać, że mimo iż program jest w pełni darmowy, wyświetla dość dużą liczbę reklam. Są one jednak niegroźne i ograniczają się do niewielkich bannerów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0