WindowsProgramyAquaSoft PhotoAlbum 3

AquaSoft PhotoAlbum 3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
AquaSoft GmbH
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
62.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
421

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba szablonów
  • Możliwość zapisania albumu w pliku EXE
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

AquaSoft PhotoAlbum to intuicyjne narzędzie pozwalające na tworzenia wirtualnych albumów fotograficznych.

Prezentowany program posiada schludnie zaprojektowany interfejs oparty na dużych ikonach i wygodnym menu. W bibliotece znajduje się ponad 150 szablonów, na których można oprzeć swój album. Wzory można modyfikować – zmieniać kolorystykę, modyfikować rozkład zdjęć, tło czy położenie obiektów graficznych. AquaSoft PhotoAlbum daje użytkownikowi dostęp do szeregu efektów przejścia między jednym zdjęciem, a drugim. Dodane do albumu zdjęcia można edytować bezpośrednio w programie – poprawiać jasność, dokonywać prostych korekt i kadrować. Producent pozwala użytkownikom na pobieranie nowych szablonów ze swojej strony.

Albumy stworzone w AquaSoft PhotoAlbum można zapisać w formacie PDF, co gwarantuje możliwość łatwego wydruku. Możliwe jest przygotowanie cyfrowej wersji albumu w postaci jednego pliku EXE, który po uruchomieniu przedstawia prezentację ze wszystkimi efektami graficznymi i animacjami. Tak przygotowany album można nagrać na płytę, zapisać na pendrive lub wysłać e-mailem.

AquaSoft PhotoAlbum jest rozpowszechniany na licencji trial, w angielskiej wersji językowej. Zakup pełnej wersji programu wiąże się z wydatkiem niespełna 20 dolarów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0