WindowsProgramyArCADia-IntelliCAD 7.2.336

ArCADia-IntelliCAD 7.2.336 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
INTERSoft Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
295 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Polska wersja językowa
  • Odczyt i zapis rysunków w formacie programu AutoCAD od 2.5 do 2010
  • Interfejs i funkcje zbliżone do AutoCAD
Minusy:
  • Użytkownicy narzekają na płynność i precyzję działania

ArCADia-IntelliCAD to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D.

ArCADia-IntelliCAD to program specjalnie dedykowany branży budowlanej. Posiada standardowo opcje ułatwiające tworzenie dokumentacji budowlanej (opcja rysowania ścian, wstawianie drzwi, okien, wykazy stolarki). Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w filozofii działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG. 

ArCADia-IntelliCAD wyróżnia się pełną zgodnością formatów plików dwg i dxf z formatami AutoCAD'a od wersji 2.5 do 2010 bez potrzeby konwersji; posiada analogiczne funkcje i sposób ich oznaczania i wywoływania z linii komend jak w programie AutoCAD. Daje możliwość łatwej modyfikacji menu górnego, wraz z możliwością tworzenia własnych skrótów klawiszowych, umożliwiający pełną indywidualizację programu. Aplikacja daje możliwość importu linii, stylów wymiarowania stworzonych przez użytkownika w AutoCAD. Producent gwarantuje, że praca w warstwach, tryby wymiarowania, uchwyty, atrybuty, kreskowania, funkcje - precyzyjnego rysowania itp. są analogiczne jak w programie AutoCAD.

Aplikacja posiada zestaw narzędzi pozwalających na rysowanie linii, polilinii, krzywych, łuków, kół, elips, wielokątów, brył itp. Podczas pracy możliwe jest stosowanie siatki pomocniczej i funkcji rysowania ortogonalnego oraz wczytywanie oraz pełna obsługa obrazów rastrowych.

ArCADia-IntelliCAD pozwala na precyzyjne drukowanie rysunku w dowolnej skali, z możliwością definiowania grubości poszczególnych linii na rysunku oraz pozwala na szerokie możliwości wizualizacji rysunku, wszystkie tryby zoom, regeneracja rysunku, przesuwanie rysunku, dynamiczny obrót obiektów 3D.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0