WindowsProgramyArcaVir Internet Security 2013

ArcaVir Internet Security 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
ArcaBit Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
128 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
421

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Dobra skuteczność
Minusy:
  • Odstaje pod względem wykrywalności od najlepszych produktów dostępnych na rynku

ArcaVir Internet Security to pakiet ochronny dla komputerów, stworzony przez polską firmę ArcaBit Sp. z o.o. Zawiera on sporo ciekawych modułów, sprawiających, że praca z nim jest dość komfortowa i nie powinna sprawić nikomu problemów.  Mamy tu zaporę sieciową, antywirus, skaner, filtr antyspamowy, moduł antybanerowy oraz monitor rejestru. Nie jest to zestaw darmowy, można jednak przekonać się o jego możliwościach, pobierając ArcaVir Internet Security w wersji testowej. To wydanie pozwala na używanie programu przez okres 31 dni.

ArcaVir Internet Security zbiera dość różne opinie – nie da się ukryć, ze jest sporo negatywnych. Jedną z przyczyn niepochlebnych komentarzy jest fakt, że gdy zainstalujemy pakiet, a mamy inny program antywirusowy w systemie, mogą występować dziwne zachowania komputera, z brakiem połączenia z siecią włącznie. Dlatego też należy pamiętać, aby odinstalować program antywirusowy przed instalacją ArcaVir Internet Security.

Warto dodać, że mamy w programie dodatkowe mechanizmy, które mają zapewniać bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej, ochronę sieci Wi-Fi czy też połączeń Bluetooth. Pełną wersję aplikacji można nabyć u producenta, zaś jej koszt uzależniony jest od tego, na ile stanowisk licencję nabywamy i na jaki czas. I tak przykładowo licencja na jedno stanowisko na rok to wydatek 119 złotych. W przypadku zakupu na 5 komputerów cena wzrasta do 150 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0