WindowsProgramyArchiCAD 17

ArchiCAD 17 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Graphisoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
727 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
979

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości
Minusy:
  • Cena

ArchiCAD to profesjonalna aplikacja graficzna służąca do projektowania, której historia zaczyna się na początku lat osiemdziesiątych. Od 1983 roku program jest stale rozwijany, dzięki czemu zyskał uznanie wśród architektów  i opinię jednego z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku.

ArchiCAD pozwala na projektowanie budynków w technologii BIM, daje możliwość pracy w pełni trójwymiarowym środowisku, które starannie odzwierciedla wszelkie szczegóły projektu. Program pozwala na projektowanie obiektów od początku oraz daje dostęp do narzędzi przygotowanych z myślą o przebudowie: możliwe jest oznaczanie elementów wymagających rozbiórki czy sporządzania dokumentacji dotyczącej systemu dociepleń.  

W aplikacji można modyfikować projekty zapisane w formacie AutoCAD (DWG/DXF ). ArchiCAD posiada narzędzia do morfingu, możliwość tworzenia dokumentacji 3D oraz eksportu modelu do formatu STL. Program pozwala na eksport modelu budynku w wersji uproszczonej (BREP), co daje możliwość otwarcia projektu w przeglądarce i modelerach. Producent, firma Graphisoft, do aplikacji dołącza edytor obiektów opisywanych w języku GDL.

ArchiCAD jest niezwykle profesjonalnym narzędziem, co znajduje odzwierciedlenie w cenie, która w przypadku wersji jednostanowiskowej to wydatek rzędu 19 tys. zł. Przed ewentualnym zakupem, producent daje możliwość bezpłatnego testowania programu przez 30 dni. W tym celu należy zarejestrować się na stronie MyArchiCad.com.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0