WindowsProgramyArgente - Registry Cleaner 3.1.0.1

Argente - Registry Cleaner 3.1.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Argente Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
316

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność w wyszukiwaniu błędów w systemie.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa za pomocą kilku kliknięć.
  • Prosty i nieskomplikowany interfejs graficzny.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.
  • Ogromna konkurencja ze strony popularniejszych programów.

Argente – Registry Cleaner to bardzo proste w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, za pomocą którego wyszukamy, przeanalizujemy oraz usuniemy wszystkie zbędne wpisy w rejestrze systemu Windows.

Jedną z największych zalet programu Argente – Registry Cleaner jest prostota obsługi – praktycznie każdy, nawet początkujący i niedoświadczony użytkownik bez wiedzy informatycznej kilkoma kliknięciami myszą wyszuka i usunie wszystkie zbędne wpisy w systemie operacyjnym Windows. Za pomocą tego przydatnego programu usuniemy z rejestru wszystkie pozostałości po odinstalowanych programach.

Ponadto Argente – Registry Cleaner posiada przydatną funkcję, która umożliwia przeprowadzenie procesu wyszukiwania i kasowania zbędnych wpisów niezwłocznie po uruchomieniu systemu operacyjnego. Po dokładnym oczyszczeniu rejestru ze wszystkich błędów, jego działanie oraz ogólna sprawność całego komputera ulegnie znacznej poprawie. Warto wspomnieć o tym, że program posiada specjalny algorytm, który zwiększa jego wydajność i znacząco przyspiesza identyfikację brakujących i nieprawidłowych wpisów w rejestrze systemowym.

Program Argente – Registry Cleaner został przeznaczony w głównej mierze do likwidacji błędów w rozszerzeniach plików, w zaporze systemu Windows, w ustawieniach dźwięków powiadamiania, w plikach pomocy, pustych skrótach itp. Na deser dostaniemy możliwość usunięcia komponentów ActiveX i COM, zbędnych składników menu start, nieaktywnych wpisów etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0