WindowsProgramyArtisteer 4.1.0.59861

Artisteer 4.1.0.59861 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Extensoft, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
116,72 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
335

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa – nawet początkujący poradzą sobie ze wszystkimi opcjami.
  • Duża elastyczność podczas tworzenia stron internetowych.
  • Duża ilość gotowych szablonów i elementów.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy odczują brak dodatkowych opcji.
  • Denerwujące reklamy w darmowej wersji programu.

Artisteer to bardzo rozbudowany, kompleksowy i stosunkowo prosty w obsłudze program do zautomatyzowanego tworzenia profesjonalnych stron internetowych. 

Za pomocą tego ciekawego narzędzia będziemy mogli stworzyć zaawansowane i rozwinięte blogi oraz witryny internetowe między innymi za pomocą interaktywnego trybu projektowania. Oprócz tego do rąk użytkowników oddano bogatą bibliotekę, w której znajdziemy gotowe tematy, grafiki czy kolory. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z rozbudowanego edytora, który swoim wyglądem przypomina pakiet biurowy Microsoft Office – to ogromna zaleta w oczach mało doświadczonych użytkowników.

Warto wspomnieć o tym, że za pomocą oprogramowania Artisteer nie tylko stworzymy gotowe strony internetowe od podstaw, ale również zmodyfikujemy dowolną grafikę, dostępne w sieci szablony lub inne elementy, które wchodzą w skład gotowych już stron internetowych. Po zakończeniu pracy możemy szybko i prosto opublikować stronę bezpośrednio z poziomu programu na własnym serwerze lub wykupionej usłudze w sieci. 

Narzędzie Artisteer jest idealne dla początkujących użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w programowaniu i tworzeniu stron w takich językach jak XHTML, JS czy za pomocą arkuszy CSS. Należy również zwrócić uwagę na ogromną elastyczność aplikacji podczas projektowania – użytkownik może dostosować szablon pod względem układu oraz wyglądu. Producenci oprogramowania zastosowali wiele gotowych szablonów, z których możemy skorzystać łącząc je z wieloma elementami graficznymi.

Stworzoną za pomocą programu Artisteer stronę internetową możemy w każdej chwili wyeksportować do innego systemu CMS, takiego jak Blogger, Joomal, WordPress lub ASP.NET. Wypada wspomnieć, że program Artisteer udostępniany jest w wersji próbnej – gotowe szablony stron opatrzone są znakiem wodnym producenta. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0