WindowsProgramyAshampoo Photo Commander 11.0.4

Ashampoo Photo Commander 11.0.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ashampoo GmbH
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
158.57 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodne środowisko pracy
  • Szybka przeglądarka zdjęć (szczególnie w przypadku albumów liczących ponad 3000 obiektów)
  • Możliwość tworzenia albumów zdjęć w sieci Web
  • Polska wersja
Minusy:
  • Funkcjonalność nie jest większa niż w niektórych darmowych odpowiednikach

Ashampoo Photo Commander 11.0.4 to wszechstronna aplikacja do obróbki grafik i ich wygodnej organizacji. Program pozwala na takie rzeczy jak nasycenie barwami, wyostrzenie obrazu, a także wprowadzanie rozmaitych efektów – jak na przykład rozmycie, cieniowanie czy mozaika. Niestety, nie ma wersji Ashampoo Photo Commander za darmo, jednak każdy ciekawy może sprawdzić możliwości tego niemieckiego programu, ponieważ wydawca udostępnił jego wersję testową. 

Jeśli więc jesteś ciekaw, co potrafi ta aplikacja, pobierz Ashampoo Photo Commander z tej właśnie strony. Plik instalacyjny ma prawie 94 MB, więc pobranie Ashampoo Photo Commander zajmie nieco czasu. Warto jednak zaczekać, aby ocenić, czy warto kupić pełną jego wersję, czy też nie ma to sensu. Dodatkowym plusem aplikacji jest fakt, że mamy Ashampoo Photo Commander po polsku. Nikt więc nie będzie miał problemów z obsługą tej aplikacji. A opcji jest wiele – od masowego przekształcania obrazków zaczynając, na wspomnianych wcześniej funkcjach kończąc. Ashampoo Photo Commander umożliwia również tworzenie pokazów slajdów, galerii sieciowych czy też nawet kalendarzy! Dodatkowo program ma opcję nagrywania projektów, a także pozwala na optymalizację plików w najpopularniejszym formacie – czyli JPG. Aplikacja ta jest na wskroś nowoczesna, można więc używać bez najmniejszego problemu Ashampoo Photo Commander na Windows 7.

O tym, co potrafi ten program, można by pisać długo – ale zamiast czytać, lepiej przekonać się o jego działaniu w praktyce. Dlatego też zachęcamy do pobrania wersji testowej aplikacji z tej właśnie strony. Nie kosztuje to ani grosza, a pozwoli na zapoznanie się z wszystkimi opcjami programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0