WindowsProgramyAshampoo Photo Optimizer 5.4.0

Ashampoo Photo Optimizer 5.4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodne środowisko pracy
  • Zestaw najprzydatniejszych efektów i funkcji
Minusy:
  • Małe rozbudowanie narzędzi do retuszu

Ashampoo Photo Optimizer 5 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji. Nie jest co prawda możliwe pobranie Ashampoo Photo Optimizer 5 w pełnej wersji, jednak mamy na stronie wersję trial, która pozwoli na używanie go przez dziesięć dni.

Ashampoo Photo Optimizer 5 jest dziecinnie prosty w obsłudze, a ponieważ pełne wydanie aplikacji jest po polsku, może jej używać każdy, niezależnie od znajomości obsługi komputera. Producent zaleca szczególnie poprawianie zdjęć robionych w słabym świetle czy też podczas brzydkiej pogody. Dzięki użyciu tej aplikacji obraz stanie się jaśniejszy, wyraźniejszy, a dodatkowo kolory nabiorą życia. Z pewnością każdy z użytkowników posiada tego typu fotki, wiec warto spróbować. Co jest ważną rzeczą – nie musimy poświęcać czasu na polepszanie każdego zdjęcia – możemy to zrobić zbiorowo. Jeśli jednak ktoś woli mieć pełną kontrolę nad procesem, może ustawiać parametry każdej fotografii – jak jasność, kontrast, itp.

Ashampoo Photo Optimizer 5 można nabyć zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Może przydać się więc nie tylko w domu, ale firmie, biurze, zakładzie fotograficznym i innych miejscach, gdzie ważne jest osiągniecie dobrych efektów wizualnych. Dlatego polecamy spróbować Ashampoo Photo Optimizer 5 każdemu. Nie kosztuje to ani grosza, a można dzięki temu zobaczyć, jak ulepszyć rodzinne fotki, zdjęcia z wycieczek i tym podobne chwile. Program działa na systemach Windows: od wersji XP do 8. Pełna wersja Ashampoo Photo Optimizer 5 może zostać kupiona za 19,99 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0