WindowsProgramyAshampoo Snap 5.1.5

Ashampoo Snap 5.1.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
21 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
470

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Schludny interfejs
  • Spore możliwości edycji zdjęć

Ashampoo Snap to aplikacja do pozyskiwania zrzutów ekranowych z okna Windowsa, gier i programów, posiadająca duże możliwości konfiguracji. 

Program pozwala zdefiniować rozmiary zdjęć, jakie mają być zapisywane, a także tworzyć opóźnione i czasowe zrzuty ekranu. Poza zapisywaniem screenshotów, możliwe jest również nagrywanie filmów z dźwiękiem lub komentarzem z mikrofonu, co może okazać się przydatne dla twórców poradników wideo. Wszystkie materiały pozyskane w Ashampoo Snap można oznaczyć znakiem wodnym, co ułatwia ochronę swoich dzieł w sieci. Program posiada wbudowane narzędzie pozwalające na publikowanie na Facebooku i YouTube. 

Przed wysłaniem screenów do Internetu, możliwe jest zmodyfikowanie obrazka w Ashampoo Snap: można dodać kształt, kontur, zastosować efekt rozmazania czy opisać zdjęcie tekstem. Program pozwala na zastosowanie różnych stylów czcionki. Pakiet narzędziowy jest na tyle rozbudowany, że pozwala na wszystkie czynności zawiązane z odpowiednim oznaczeniem treści zdjęcia.

Ashampoo Snap jest dostępny w polskiej wersji językowej i działa na wszystkich liczących się wersjach systemu Windows: od XP po 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0