WindowsProgramyAshampoo Snap 2017 1.0.0

Ashampoo Snap 2017 1.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
52,13 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
352

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo duża liczba ciekawych opcji i dodatków.
  • Możliwość tworzenia materiałów wideo.
  • Przydatne opcje dodatkowe odpowiedzialne za obróbkę zrzutu ekranu.
Minusy:
  • Tylko wersja próbna.
  • W sieci można spotkać kilka darmowych alternatyw.

Ashampoo Snap w najnowszej wersji to bardzo dopracowana, wielofunkcyjna, praktyczna i bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranu. Oprócz podstawowej funkcjonalności, narzędzie pozwala również dostosowywać przechwycone zrzuty ekranu do indywidualnych preferencji, jak również tworzyć specjalne filmy.

 

Program Ashampoo Snap wyposażono w imponującą liczbę ciekawych i użytecznych funkcji, za pomocą których możemy wygodnie rejestrować aktywność na komputerze zarówno w postaci plików graficznych, jak również pliku wideo, które z kolei można przekształcić w przydatne filmy instruktażowe przydatne, np. podczas szkoleń itp. Możemy na przykład przechwycić pełną zawartość pulpitu, pełne jego okno (np. aktywne okno programu lub eksploratora itp.), konkretne obszary pulpitu zaznaczane przez użytkownika, a nawet dowolne kształty, np. okrąg wokół wybranego elementu ekranu.

 

Ponadto w programie Ashampoo Snap znajdziemy inne, równie przydatne opcje. Możemy na przykład tworzyć zrzuty ekranu w określonych przez użytkownika odstępach czasowych (np. do 10 sekund itp.), jak również wykonywać zrzuty ekranu całych stron WWW bez konieczności ich przewijania i tworzenia kilku zrzutów w postaci fragmentów strony. Przydatna może się również okazać opcja robienia zrzutów ekranu rozwijanych części menu w programach. Do dyspozycji użytkownika oddano także możliwość rejestrowania sekwencji wideo z obrazem pulpitu, co może okazać się przydatne, np. podczas tworzenia materiałów szkoleniowych. 

 

Po wykonaniu zrzutu ekranu możemy skorzystać z dość szerokiej palety dodatkowych opcji odpowiedzialnych za obróbkę graficzną. Możemy, np. zakreślić istotne elementy obrazu (ramka, podkreślenie itp.), dodać notatkę, adnotację, prosty kształt (np. strzałkę), zasłonięcie obrazu itp. Program udostępniany jest na mocy licencji próbnej (trial).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0