WindowsProgramyAshampoo ZIP Pro 2.0.38

Ashampoo ZIP Pro 2.0.38 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
59,57 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
124

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo wiele ciekawych i przydatnych funkcji.
  • Stabilność i szybkość działania.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Wersja trial nie pozwala wykorzystać w pełni wszystkich możliwości.

Ashampoo ZIP Pro to zaawansowane, choć proste w obsłudze narzędzie do kompleksowego zarządzania plikami skompresowanymi. Dzięki tej aplikacji mamy możliwość kompresowania i dekompresowania plików w różnych formatach, jak również zarządzania i zabezpieczania paczkami danych wykorzystujących możliwości w przeróżnych sytuacjach.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy bez problemu poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich możliwości programu Ashampoo ZIP Pro. Wystarczy spojrzeć na interfejs, który przypomina nieco system operacyjny Windows 8 – wszystko pogrupowane jest pod postacią kafelków, który możemy dowolnie ustawiać i przemieszczać. Oczywiście głównym składnikiem programu jest moduł odpowiedzialny za kompresję plików, ale jest to jedna z wielu możliwości tego narzędzia.

Wspomniany moduł kompresji odpowiada za obsługę formatów takich jak: ZIP, RAR, TAR, CAB oraz 7-Zip, czyli najpopularniejszych rozszerzeń dostępnych obecnie na rynku. Co więcej, Ashampoo ZIP Pro poradzi sobie z szyfrowaniem danych przy pomocy algorytmu AES i ustalonego przez użytkownika hasła. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość wybrania metody i poziomu kompresji, jak również podziału archiwum na pliki o określonych wymiarach, np. płyty CD lub DVD. To są możliwości kompresji. Jeśli chodzi o dekompresję, opisywane narzędzie poradzi sobie z aż 40 różnymi rodzajami plików, w tym również obrazami płyt ISO.

Czy to wszystko? Pewnie, że nie! Inne opcje pozwalają na stworzenie skryptów ZIP, których uruchomienie powoduje wykonanie kopii zapasowej określonych plików. Możemy, np. kilkoma kliknięciami zrobić kopię zapasową biblioteki mediów i zapisać ją w dowolnym miejscu. Ciekawie prezentuje się także moduł Encryption Suite, który umożliwia zaszyfrowanie dowolnych plików i folderów na dysku z użyciem OpenPGP. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naprawić uszkodzone pliki lub archiwa, jak również przekonwertować je na inne formaty. Program Ashampoo ZIP Pro integruje się także z usługą dysków w chmurze, tj. Azure, Amazon S3, Dropboks, Google Drive, OneDrive, itp.

Jak widać Ashampoo ZIP Pro to bardzo rozbudowana i wielofunkcyjna aplikacja udostępniana na zasadzie próbnej licencji trial.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0