WindowsProgramyAsystent Baza Danych 2013 13.9.16

Asystent Baza Danych 2013 13.9.16 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Meteoryt Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22,53 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
432

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Duża liczba ciekawych dodatków i funkcji, które przydadzą się w firmie.
  • Stosunkowo prosty w obsłudze, choć wymaga doświadczenia z dziedziny baz danych.
Minusy:
  • Wersja próbna praktycznie eliminuje ten program z dłuższego działania.
  • Średni poziom wsparcia producenta z dziedziny aktualizacji.

Asystent Baza Danych to testowa wersja programu służącego do tworzenia baz danych od podstaw oraz konstruowania własnych struktur danych wraz z uwzględnieniem wielu kategorii.

Program Asystent Baza Danych posiada również wiele funkcji i możliwości dotyczących importowania danych z zewnętrznych baz danych lub specjalnych plików, takich jak MySQL, CSV czy DBF. Warto również wspomnieć o module danych kontaktowych, w którym możemy prowadzić obszerną bazę danych kontaktowych, jak również informacji na temat finansów, historii kontaktów, listy kontrahentów, załączników etc.

Program Asystent Baza Danych posiada również możliwość tworzenia własnych tabel z danymi, określania typów kolumn, możliwość prowadzenia wielu firm na jednym zestawie danych. Oprócz tego istnieje możliwość tworzenia bazy kodów pocztowych, dat imienin, numerów kierunkowych itp. Warto również wspomnieć o rozwiniętych możliwościach tworzenia kopii bezpieczeństwa, co może być bardzo istotne w firmie – niekiedy bezpieczeństwo danych jest najważniejsze, a ich utrata może prowadzić do wielkich problemów.

W firmie przyda się także funkcja sprawdzania poprawności i lokalizowanie: NIP, numerów kont bankowych, kodów pocztowych, REGON, PESEL itp. – idealnie sprawdzi się w dziale księgowości. Program Asystent Baza Danych udostępniany jest przez producenta na zasadzie licencji testowej, która pozwala na 31 dni korzystania z programu od momentu jego instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0