WindowsProgramyAudials One 2017.1.63.6200

Audials One 2017.1.63.6200 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
RapidSolution Software AG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
97,09 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
130

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Mimo wielu funkcji obsługa jest dość prosta i bezproblemowa.
  • Ogromna ilość możliwości oraz dostępnych funkcji.
  • Bardzo stabilne i wydajne działanie.
Minusy:
  • Brak interfejsu w języku polskim.

Audials One to bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program multimedialny, za pomocą którego możemy wyszukiwać, nagrywać, pobierać i konwertować zarówno muzykę, jak i filmu z Internetu. Za jego pomocą szybko i sprawnie przechwycimy strumienie audio i wideo, np. z transmisji na żywo lub internetowych audycji radiowych. 

Oczywiście to tylko podstawowe funkcje programu Audials One, gdyż istnieje również możliwość przechwytywania zawartości płyt CD lub DVD oraz konwertowania pobranych materiałów do wielu różnych formatów multimedialnych. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby przechwycone lub pobrane materiały odtwarzać bezpośrednio w programie Audials One. Ciekawą funkcją jest również pobieranie okładek albumów, nazw zespołów lub wykonawców, jak również tekstów piosenek na podstawie informacji uzyskanych z tagów ID3. 

Za pomocą Audials One użytkownik może również wyszukiwać w sieci muzykę, filmy, programy telewizyjne, podcasty jak również internetowe stacje radiowe – wystarczy wpisać nazwę piosenki, zespołu lub wykonawcy, aby program szybko przeskanował sieć i wyszukał dostępne albumy muzyczne wraz z utworami z możliwością natychmiastowego przesłuchania za pomocą wbudowanego odtwarzacza. Oczywiście możemy również pobrać wybrane materiały zapisując je w wybranym formacie na dysku komputera.

Audials One wspiera również możliwość przesłuchiwania kolekcji muzycznych oraz oglądania filmów za pośrednictwem usług działających w chmurze, czyli popularnego DropBoxa, One Drive, itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przesłuchiwać ulubione utwory praktycznie z każdego miejsca na świecie, pod warunkiem, że mamy dostęp do komputera z internetem. Na deser dostajemy możliwość konwertowania audiobooków do różnych formatów wspieranych przez inne urządzenia takie jak iPod, iPhone, etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0