WindowsProgramyAuslogics Registry Defrag 6.5.1

Auslogics Registry Defrag 6.5.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Auslogic
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
271

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Szybka i wydajna praca.
  • Prosta obsługa.
  • Zajmuje niewiele zasobów systemu.
Minusy:
  • Istnieje ryzyko uszkodzenia rejestru.

Auslogics Registry Defrag to bezpłatny i prosty w obsłudze program do czyszczenia, optymalizacji i defragmentacji rejestru systemowego. Za jego pomocą możemy przyspieszyć działanie i sprawność całego komputera.

Po instalacji i odinstalowaniu wielu programów, w rejestrze systemu zostają zbędne pliki, które poważnie spowalniają działanie całego komputera. Za pomocą programu Auslogics Registry Defrag możemy przeprowadzić kompleksowe czyszczenie, optymalizację oraz defragmentację rejestru. Działanie programu podzielone jest na trzy proste kroki, jednak przed przystąpieniem do czyszczenia możemy wykonać punkt przywracania systemu – przydatny w przypadku awarii lub błędu.

Na początku program Auslogics Registry Defrag analizuje cały system w poszukiwaniu błędów i zbędnych plików, a następnie wyświetla wszystkie wyszukane pozycje. W kolejnym kroku to użytkownik wybiera, które pozycje zostaną usunięte. Po wykonaniu czyszczenia narzędzie scala niewykorzystywaną przestrzeń zastępując ją plikami rejestru systemowego. Po całym procesie użytkownik może przejrzeć szczegółowy raport w postaci pliku HTML. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0