WindowsProgramyAutko 1.3.0

Autko 1.3.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Marcin Dominikowski
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
756

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Program jest dostępny za darmo
  • Bardzo prosty interfejs
  • Funkcja raportów
Minusy:
  • Program nie jest rozwijany

Program Autko 1.3.0 pozwala na kontrolowanie wydatków na samochód oraz przypominanie o najważniejszych czynnościach eksploatacyjnych: wymianach filtrów, płynów czy przeglądzie. Aplikacja posiada prosty interfejs z czytelnym menu, dzięki któremu wystarczy jedno kliknięcie by dostać się do każdej z zakładek. 

Program pozwala na zdefiniowane informacji dotyczących samochodu: marki, pojemności, numeru VIN, roku produkcji i daty zakupu oraz uzupełnienie informacji dotyczących jego eksploatacji: daty przeglądu oraz terminu, w którym kończy się ubezpieczenie OC. Program pozwala na dodawanie informacji o kosztach paliwa, naprawach oraz mandatach. W przypadku skurpulatnego uzupełniania informacji dotyczących przejechanych dystansów i zatankowanego paliwa, Auto 1.3.0 wyliczy liczbę kilometrów przejeżdżanych tygodniowo, miesięcznie i rocznie.  Użytkownik może wygenerować raport dotyczący całego samochodu, w którym dowie się kiedy musi wymienić olej, płyn w chłodnicy czy dokonać przeglądu technicznego. 

Auto 1.3.0 jest niewielkim, przydatnym programem, za którego użytkowanie nie trzeba nic płacić. Dzięki funkcji obsługi kilku samochodów, możliwe jest zarządzanie obsługą serwisową małej floty pojazdów, jednak aplikacja może okazać się przydatna również dla zwykłych kierowców, którzy chcą mieć bazę informacji o swoim samochodzie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0