WindowsProgramyAutoCAD LT 2014

AutoCAD LT 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
736

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Kompleksowy pakiet narzędzi do projektowania 2D
Minusy:
  • Zaporowa cena

AutoCAD LT to bardzo dobrze znany i ceniony program do projektowania 2D oraz tworzenia dokumentacji. Aplikacja posiada część funkcji profesjonalnego narzędzia AutoCAD: pozwala na pracę w dwuwymiarowym środowisku, jednak w odróżnieniu od niej, nie daje możliwości rysowania trójwymiarowego, a co za tym idzie: nie posiada funkcji renderowania, oświetlania i wszystkich innych narzędzi służących do modelowania trójwymiarowego.

W odróżnieniu od AutoCAD, wersja LT nie została wyposażona w technologię ViewCube, elementy sterujących w obszarze rysunków, narzędzie Express Tools, a także nie daje możliwości stosowania multilinii, wyodrębniana danych do tabel oraz pracy z plikami FBX, 3D DWF oraz STL. Zabrakło również obsługi środowiska ObjectARX® (C++, C# i VB .NET) oraz pracy na wielu profilach.

Poza tym, to w pełni funkcjonalne narzędzie do projektowania 2D, które zostało stworzone z myślą o kreślarzach i projektantach. Dla architektów, firma Autodesk stworzyła standardowego AutoCAD-a. Dzięki ograniczeniu funkcji edycji LT, licencja jest tańsza – kosztuje około 5000 zł. Tradycyjny AutoCAD z funkcją projektowania 3D to wydatek rzędu 20 000 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0