WindowsProgramyAutoCAD 2014 204 1.0

AutoCAD 2014 204 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7608

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości projektowania
  • Wygodny interfejs
  • 100% zgodności z formatem DWG
Minusy:
  • Wysoka cena

AutoCAD 2014 to najbardziej znane oprogramowanie służące do projektowania 2D i 3D w standardzie CAD. To właśnie aplikacja firmy Autodesk znajduje się w awangardzie i wprowadza nowe rozwiązania w tym segmencie narzędzi projektowych. 

AutoCAD 2014 posiada rozbudowane narzędzia do modelowania trójwymiarowego, daje możliwość tworzenia dokumentacji, importowania modeli, pracy na plikach PDF oraz projektowania dwuwymiarowego. Aplikacja posiada konwerter pozwalający na przerobienie plików DWG stworzonych w aplikacjach opartych na programie AutoCAD, tak by był w 100% zgodny ze standardem. AutoCAD 2014 jest w stanie przekazać trójwymiarowy projekt do wydruku 3D, jeśli jesteśmy wyposażenie w nowoczesną drukarkę pozwalającą na tego typu wydruk.

AutoCAD 2014 daje możliwość korzystania z funkcji Autodesk 360, pozwalającą na synchronizowanie plików na prywatnym koncie użytkownika. Ułatwia to możliwość tworzenia kopii zapasowych. Program został również wyposażony w AutoCAD 360, aplikację mobilną, pozwalającą na szybkie rzucenie okiem na projekt, którym aktualnie się zajmujemy na telefonie czy tablecie.

AutoCAD 2014 został przystosowany do pracy na Windows 8. Autodesk daje możliwość pobrania w pełni funkcjonalnej wersji testowej, która pozwala sprawdzić możliwości programu w ciągu 30 dni.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0