WindowsProgramyAutodesk Maya 2014

Autodesk Maya 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Autodesk Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.14 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Ogromne możliwości modelowania 3D
  • Duże możliwości renderingu
  • Przyjazny interfejs
Minusy:
  • Koszt licencji czyni go programem tylko dla profejsonalistów

Autodesk Maya to narzędzie do tworzenia grafiki trójwymiarowej oraz modelowania, animacji i symulacji. Wykorzystuje się je do tworzenia efektów specjalnych w programach, grach komputerowych, a także  filmach i „flaszkach”. Co ważne – jest to narzędzie dość łatwe w obsłudze i nawet bez doświadczenia można tworzyć dzięki niemu wspaniałe efekty wizualne.

W Autodesk Maya położono nacisk na takie elementy jak kolizje powodujące wgniecenia i odkształcenia czy też realistyczne rozchodzenie się gazów i cieczy. Dzięki temu końcowe efekty pracy są po prostu wspaniałe – wystarczy poszukać w sieci projektów wykonanych za pomocą tej aplikacji, aby poczuć jej potęgę!

Program posiada przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny oraz bogaty zestaw narzędzi do projektowania postaci, obiektów, krajobrazu, nanoszenia efektów, wgnieceń, cieniowania oraz teksturowania. Program pozwala na niezwykle dokładnie tworzenie postaci - modelowanie skóry, włosów, ubrań i tworzenie realistycznych animacji ruchu. Program pozwala na korzystanie z wielu kamer i dokładne modyfikacji ich położenia.

Autodesk Maya posiada zestaw silników do renderingu naszych projektów – możemy wybrać jeden z wielu popularnych technologii i dokładnie ustawić parametry pliku wynikowego.

Zakup pełnej wersji Autodesk Maya to wydatek rzędu 3900 euro, jednak możliwe jest sprawdzenie możliwości aplikacji dzięki 30-dniowej wersji próbnej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0