WindowsProgramyavast! Free Antivirus 2014

avast! Free Antivirus 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVAST Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
109 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność w skanowaniu i regeneracji komputera.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa programu.
  • Wiele nowości i poprawek w najnowszej wersji.
Minusy:
  • Brak.

avast! Free Antivirus to niezwykle popularny i cieszący się świetną opinią wśród użytkowników program antywirusowy. Cechą charakterystyczną programu jest przede wszystkim wysoka skuteczność oraz wydajność podczas skanowania.

 

Program avast! Free Antivirus  zabezpiecza komputer przed złośliwym oprogramowaniem nie tylko podczas przeglądania stron internetowych, ale również w czasie wysyłania i odbierania wiadomości e-mail, podczas rozmowy za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych, robienia zakupów w sieci etc. Rzecz jasna podobnie jak płatne odpowiedniki, tak samo avast! Free Antivirus zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym.

 

W najnowszej wersji programu zastosowano między innymi strumieniowe przesyłanie najnowszych definicji wirusów i złośliwego oprogramowania. Oznacza to, że wszystkie bazy wirusów są przesyłane do użytkowników już w kilka sekund po pojawieniu się aktualizacji, a nie jak to zwykle bywa w paczkach po kilka razy dziennie. Oprócz tego zastosowano funkcję FileRep, czyli system reputacji plików działający analogicznie jak dostępny już WebRep dotyczący witryn internetowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0