WindowsProgramyavast! Premier 8.0.1489

avast! Premier 8.0.1489 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVAST Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
154 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
640

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Polska wersja
  • Wygodny interfejs
  • Wydajny silnik
Minusy:
  • Przeciętna wydajność działania

Program antywirusowy avast! Premier to najbardziej rozbudowane narzędzie firmy AVAST Software zapewniające kompleksową ochronę komputera. Aplikacja została wyposażona w rozbudowany silnik antywirusowy usuwający różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie: wirusy, rootkity, narzędzia spyware. 

Program avast! Premier jest w stanie zabezpieczyć użytkownika przed próbą wykradzenia prywatnych danych użytkownika. Narzędzie SafeZone, znane również z avast! Internet Security, chroni podczas dokonywania transakcji bankowych czy zakupów w sklepach internetowych. avast! Premier posiada skuteczne narzędzie firewall, chroniące komputer przed atakami z sieci oraz filtry antyspamowe usuwające niechciane wiadomości. Program posiada system reputacji plików, określający czy dany plik jest bezpieczny. W bazie firmy znajduje się ponad miliard plików, które zostały poddane ocenie.

Jeśli użytkownik chce zainstalować program, co do którego bezpieczeństwa nie ma pewności lub odwiedzić stronę potencjalnie niebezpieczną, możliwe jest skorzystanie z funkcji Sandbox, czyli wirtualnej piaskownicy – środowiska poza komputerem użytkownika, który pozwala na wykonywanie czynności, mogących zagrozić stabilności systemowi operacyjnemu. W rodzinie programów avast!, Premier wyróżnia się funkcją Software Updater oraz AccessAnywhere. Pierwsze narzędzie pozwala na aktualizowane programów zainstalowanych na komputerze – program skanuje sieć w poszukiwaniu nowszych wersji i automatycznie pobiera nowe wersje, odciążając tym samym użytkownika. Funkcja AccessAnywhere daje możliwość zdalnego dostępu do komputera.

avast! Premier jest dostępny w polskiej wersji językowej. Edycję testową można użytkować przez 30 dni. Później konieczne jest wykupienie licencji, która została wyceniona na 179 zł za rok ochrony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0