WindowsProgramyAVG Rescue CD 120.130801

AVG Rescue CD 120.130801 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
AVG Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
116 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
513

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Usuwa nawet najtrudniejsze wirusy
  • Dodatkowe narzędzia do kontroli dysku i połączenia internetowego
  • Program jest bezpłatny
Minusy:
  • Nie dla początkujących użytkowników komputera

AVG Rescue CD to darmowe narzędzie pozwalające na przywrócenie sprawności systemu Windows, który został poważnie zainfekowany przez wirusa, rootkita lub inne narzędzie szpiegujące.

Program jest dostępny w dwóch postaciach: jako archiwum RAR, które można zapisać na pamięci USB i bezpośrednio z niej uruchomić narzędzie do odzyskiwania systemu lub jako obraz ISO, który należy nagrać na płytę.  

AVG Rescue CD nie działa bezpośrednio pod kontrolą Windows – po zainstalowaniu aplikacji na nośniku konieczne jest powtórne uruchomienie systemu i wybranie w trybie bootowania AVG Rescue CD. Zamiast systemu Windows, uruchomi się narzędzie do usuwania szkodliwego oprogramowania, które po gruntownym skanowaniu całego systemu, co nie byłoby możliwe z poziomu Windowsa, usuwa nawet najgłębiej zakorzenione wirusy. Wraz z narzędziem do usuwania szkodników, dostarczono również aplikację do zarządzania rejestrem oraz programy do testowania połączenia internetowego oraz dysku.

AVG Rescue CD w wersji do zapisania na pendrive jest dostępna pod przyciskiem Pobierz Teraz. Jeśli chcesz nagrać program na płytę CD, pobierz stąd plik ISO.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0