WindowsProgramyAvira Free Antivirus 2013 13.0.0.4052

Avira Free Antivirus 2013 13.0.0.4052 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Avira GmbH
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
105 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
475

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Sprawna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
  • Schludny interfejs
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Avira Free Antivirus 2013 to propozycja dla użytkownika komputera, który nie chce płacić za licencję na antywirusa. Produkt firmy Avira Operations GmbH od lat pozostaje darmową aplikacją zapewniającą bezpieczeństwo komputera pracującego pod kontrolą systemu Windows.

Program został wyposażony w narzędzia do zapewnienia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym - Avira Free Antivirus 2013 na bieżąco kontroluje czy do systemu operacyjnego nie próbują dostać się wirusy, robaki, rootkity, trojany i innego typu złośliwe oprogramowanie, znajdujące się na niebezpiecznych stronach internetowych i wewnątrz aplikacji pobieranych z sieci. Aplikacja posiada narzędzie do walki ze spyware oraz adware. Producent daje również możliwość instalacji toolbara Avira Toolbar do przeglądarki internetowej, który poprawia bezpieczeństwo działania w sieci: blokuje śledzenie użytkownika przez roboty w stronach internetowych oraz ocenia bezpieczeństwo witryn, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google i innych serwisów tego typu.

Jeśli możliwości Avira Free Antivirus 2013 okażą się niewystarczające, producent oferuje również Avira Antivirus Premium, którego licencja wiąże się z wydatkiem rzędu 110 zł rocznie. Niestety, producent nie oferuje programu w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0