WindowsProgramyBaidu Antivirus 2013 3.4.2.41470

Baidu Antivirus 2013 3.4.2.41470 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Baidu Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
425

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja i aktualizacje
  • Schludny interfejs
  • Trzy silniki
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Baidu Antivirus 2013 to darmowy program antywirusowy, którego producentem jest firma odpowiedzialna za największą chińską wyszukiwarkę internetową -  Baidu, która jest jednocześnie jedną z najpopularniejszych witryn w światowym Internecie.

Dzięki silniej pozycji na rynku, Baidu Antivirus 2013 jest dopracowanym, często aktualizowanym programem zapobiegającym komputerowym  szkodnikom. Producent chwali się 99-procentową skutecznością w walce z wirusami, trojanami, dialerami i spybotami. Zaletą aplikacji jest wykorzystaniu wielu silników antywirusowych - Baidu Antivirus 2013 samodzielnie wybiera rodzaj silnika, który najbardziej odpowiada zadaniu np. ochronie w czasie rzeczywistym czy skanowaniu partycji. Aplikacja posiada dwa silniki stworzone przez Baidu oraz sprawdzone rozwiązanie z Europy – silnik z Avira Antivirus. 

Ochronę komputera zwiększa połączenie z chmurą producenta, która na bieżąco informuje o nowych zagrożeniach wysyłając informacje do naszego programu. Aktualizacje baz wirusów i samej aplikacji są całkowicie darmowe.

Baidu Antivirus 2013 posiada funkcjonalny interfejs zbliżony swoim rozkładem funkcjonalności do najpopularniejszych programów obecnych na rynku. Dzięki schludnemu wyglądowi, opanowanie działania programu jest bardzo proste, mimo że nie ma polskiej wersji językowej Baidu Antivirus 2013

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0