WindowsProgramyBatteryCare 0.9.14.0

BatteryCare 0.9.14.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Filipe Lourenço
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
310

Nasza ocena:

Krzysztof Król
3

Jeśli często korzystasz z laptopa w podróży i nie zawsze masz możliwość podłączenia go do stałego zasilania to powinieneś zwrócić uwagę na aplikację BatteryCare. Program ten bowiem pozwala na zaoszczędzenie energii, przez co jednocześnie wydłuża czas pracy komputera. Po zainstalowaniu BatteryCare dostępny jest w zasobniku systemowym.

Tam wyświetlane są wszystkie informacje na temat aktualnego poziomu naładowania baterii. Wygodne menu pozwala na przełączanie pomiędzy kilkoma trybami pracy. Spośród nich możemy wybrać między innymi oszczędny, standardowy lub taki, który pozwoli na korzystanie z pełnej mocy komputera. To jednak nie wszystko. Aplikacja wyświetli także dane dotyczące napięcia, daty ostatniego ładowania, temperatury procesora oraz poziomu zużycia baterii.

Program do poprawnego działania wymaga wcześniejszej instalacji bibliotek .NET Framework 2.0. Przy instalacji zaś należy odznaczyć opcję dodatku "Przyspiesz komputer", gdyż wbrew sloganowi aplikacja nie usprawnia pracy naszego PC, a jej odinstalowanie nie należy do najłatwiejszych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0