WindowsProgramyBelka Drewniana v.4.1

Belka Drewniana v.4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
412

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Możliwość prezentacji projektu w 2D i 3D
  • Możliwość samodzielnego ustawiania kombinacji obciążeń
Minusy:
  • Archaiczny interfejs użytkownika

SPECBUD - Belka Drewniana to propozycja dla specjalistów z dziedziny projektowania, pozwalająca na tworzenie schematów belek drewnianych różnego typu. 

Aplikacja daje możliwość projektowania belek o przekroju prostokątnym (pojedynczym, podwójnym lub potrójnym), swobodnie podpartych i ciągłych, dowolnie obciążonych. Zaprojektowany przez nas element może być zaprezentowany w widoku płaskim (2D) lub izometrycznym (3D). 

Program jest w stanie obliczyć obciążenia belki według wielu kombinacji. Narzędzie działa uwzględniając regulacje podane w normie PN-82/B-02000. Wymiarowanie belek z drewna litego jest zgodne z normą PN-B-03150:2000 z uwzględnieniem zmian Az1, Az2 i Az3. Użytkownik może również samodzielnie ustawić kombinacje obciążeń. Wyniki obliczeń, SPECBUD - Belka Drewniana jest w stanie zaprezentować w widoku 2D i 3D. Obciążenia są prezentowane w postaci wykresów momentów zginających i sił poprzecznych, linii ugięcia belki oraz reakcji podporowych. 

SPECBUD - Belka Drewniana posiada szerokie możliwość generowania wyników obliczeń w postaci rysunku, tabel, wykresów, a także tekstu, który można wydrukować lub przenieść do edytora. Aplikacja jest dostępna w darmowej wersji testowej. Pełną wersję programu można zakupić samodzielnie lub w jednym z pakietów firmy SPECBUD.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0