WindowsProgramyBelka EN v.1.0

Belka EN v.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Zgodność z normą PN-EN 1990
  • Możliwość prezentowania w widoku 2D lub 3D
Minusy:
  • Archaiczne menu

SPECBUD - Belka EN to aplikacja wchodząca w skład Pakietu SPECBUD będącego grupą programów do projektowania konstrukcji z różnego rodzaju materiałów (m.in. stal, żelbet, drewno) i fundamentów oraz wykonywania obliczeń statycznych i zestawień obciążeń. W tym gronie, SPECBUD - Belka EN służy do ściśle określonego celu: obliczeń statycznych belek jedno lub wieloprzęsłowych, z uwzględnieniem kombinatoryki obciążeń. 

Podczas pracy z programem możemy korzystać z automatycznej kombinatoryki obciążeń zgodnej z normą PN-EN 1990 lub indywidualnie zmodyfikowanej przez użytkowania. SPECBUD – Belka EN daje możliwość wykonania szybkich obliczeń dotyczących belki: obciążeń w płaszczyźnie pionowej i poziomej, na które składają się siły i momenty skupione, obciążeń rozłożonych (prostokątnych lub trapezowych) oraz oddziaływań termicznych. 

Wyniki obliczeń statycznych prezentowane są w widoku 2D lub 3D. Poza tym, program posiada możliwość wydruku notki obliczeniowej lub zapisu do edytora tekstu lub pliku tekstowego. Wyniki mogą być prezentowane w formie tablic oraz wykresów. 

SPECBUD - Belka EN jest dostępny na Pobierz.pl w wersji testowej. Pełną edycję aplikacji można zakupić pojedynczo lub w pakiecie SPECBUD.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0