WindowsProgramyBelka Jezdna Wciągnika v.1.3

Belka Jezdna Wciągnika v.1.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,13 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
396

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • biblioteka gotowych profili
  • duża funkcjonalności
  • Wygodne środowisko pracy
Minusy:
  • Wysoka cena licencji

SPECBUD - Belka Jezdna Wciągnika to jeden z najbardziej specjalistycznych programów Pakietu SPECBUD, który został stworzony do obliczeń statycznych wieloprzęsłowej belki jezdnej obciążonej dwoma wciągnikami i dodatkowym obciążeniem stałym. Program został przystosowany do przeprowadzania obliczeń zgodnie z normą stalową PN-90/B-03200. 

Podczas projektowania, użytkownik może wykorzystać bibliotekę gotowych profili przygotowanych przez producenta aplikacji. Program posiada funkcję obliczeń statycznych płaszczyźnie pionowej i poziomej w postaci obwiedni wykresów, które prezentują momenty zginające w płaszczyźnie pionowej i poziomej, sił poprzecznych oraz linii ugięcia belki. Program posiada funkcję sygnalizacji przekroczeń norm obciążeń przęseł.

SPECBUD - Belka Jezdna Wciągnika to jedno z najbardziej zaawansowanych programów o specyficznej grupie docelowej. Z tego względu jest to program płatny, wyceniony na 690 zł. Aplikację można również zakupić w pakiecie z innymi narzędziami firmy SPECBUD. Pakiet SPECBUD PN - EKSPERT zawiera obok aplikacji Belka Jezdna Wciągnika, również Kalkulator Długości Wyboczeniowych. Cena takiego zestawu to 890 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0