WindowsProgramyBelka Stalowa v.3.1

Belka Stalowa v.3.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
295

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Program wykonuje szczegółową analizy statyczno-wytrzymałościową
  • biblioteka przekrojów
  • Możliwość prezentacji projektu w 2D i 3D
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs
  • Brak możliwości eksportu do DXF

SPECBUD - Belka Stalowa to niewielkie narzędzie działające na platformie Windows, które posiada duże możliwości w zakresie wymiarowania wieloprzęsłowych belek walcowanych i spawanych.

Silnik obliczeniowych programu został zintegrowany z normą stalową PN-90/B-03200, dzięki czemu obciążenia belek będą zgodne z regulacjami, jednak użytkownik może samodzielnie modyfikować kombinacje obciążeń. Aplikacja daje możliwość szczegółowej analizy statyczno-wytrzymałościowej belek i podciągów w stropach, płatwi oraz dźwigarów dachowych. Wyniki obliczeń, SPECBUD - Belka Stalowa prezentuje w postaci wykresów momentów zginających i sił poprzecznych.

Dużą zaletą aplikacji jest biblioteka przekrojów składająca się z kilkudziesięciu profili belek: walcowych, spawanych, rurowych oraz blachownic. Użytkownik może samodzielnie ją rozszerzać tworząc nowe schematy. Aplikacja obrazuje belkę w dwóch widokach: 2D i 3D, w zależności od preferencji użytkownika.

SPECBUD - Belka Stalowa to część rozbudowanego pakietu programów inżynieryjnych, przystosowanych do polskich norm prawnych. Program sprzedawany w pakiecie z innymi narzędziami lub jako samodzielna aplikacja. Wersja dostępna w naszym serwisie pozwala na samodzielne sprawdzenie możliwości narzędzia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0