WindowsProgramyBeyond Compare 3.3.8

Beyond Compare 3.3.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Scooter Software Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
318

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wysoka wydajność działania.
  • Wykrywa wszystkie zmiany w strukturze plików.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Brak.

Beyond Compare to proste w obsłudze narzędzie służące do porównywania plików i folderów w systemie operacyjnym Windows oraz Linux. Za jego pomocą sprawdzimy wszystkie zmiany w kodach źródłowych dowolnych elementów.

Za pomocą programu Beyond Compare możemy wykryć wszelkie zmiany w kodach źródłowych. Oprócz tego, użytkownicy mogą synchronizować foldery, również w archiwach ZIP, RAR oraz na serwerach FTP, jak również porównywać komunikaty wyjściowe z programów. Aplikacja przyda się także przy aktualizowaniu witryn internetowych i sprawdzaniu poprawności wykonania kopii bezpieczeństwa danych.

Program Beyond Compare umożliwia stworzenie zrzutu, tak zwanego snapshota struktury katalogów, dzięki czemu będziemy mogli wykryć dokonane zmiany w plikach – za pomocą tej funkcji możemy na przykład sprawdzić, czy w przeciągu określonego okresu czasy modyfikowano zawartość partycji lub konkretnego katalogu. Ponadto program pozwala dokładnie przeanalizować różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami, a następnie scalić je i wyrównać. 

Beyond Compare udostępniany jest w wersji testowej, która pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni od momentu instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0