WindowsProgramyBitdefender Antivirus Plus 2014 Build 17.17.0.773

Bitdefender Antivirus Plus 2014 Build 17.17.0.773 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
BitDefender
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
362 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Funkcja Rescure
  • Gruntowna analiza Facebooka
  • Wysoka skuteczność
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Bitdefender Antivirus Plus to rozbudowana wersja darmowego narzędzia Bitdefender Antivirus. Program posiada szereg funkcji niedostępnych w darmowym odpowiedniku. Dzięki trybowi Rescue możliwe jest usunięcie rootkitów, które zainfekowały już jądro systemu operacyjnego. Program może uruchomić Windowsa w specjalnym trybie, który tworzy bezpieczne środowisko pozwalające na usunięcie zagrożeń i przywrócenie pełnej sprawności systemowi.

Bitdefender Antivirus Plus posiada również funkcję ochrony w czasie rzeczywistym - podczas przeglądania internetu, instalowania oprogramowania oraz pobierania plików. Antywirus kontroluje wszystkie nośniki, które są łączone z komputera za pośrednictwem USB i napędów optycznych; posiada system ochrony użytkownika ze strony botów działających na Facebooku - sprawdza każdy link przesłany przez znajomych lub pojawiający się w streamie. Poza tym, Bitdefender Antivirus Plus sprawdza poziom prywatności naszego profilu. 

Nowością w programie jest technologia Bitdefender Photon, która odciąża silnik antywirusowy przez inteligentne skanowanie komputera i poznawania zachowań użytkownika - aplikacja zbiera informacje z jakich programów korzystamy i ustala wyższe priorytety dla plików i programów, które okazują się bardziej narażone na infekcję. Dla osób, które w Internecie korzystają z wielu haseł internetowych i mają problem z zapamiętaniem ich, Bitdefender Antivirus Plus oferuje narzędzie pozwalające na bezpieczne składowanie haseł w wirtualnym sejfie, który jest otwierany jedynie po wpisaniu zdefiniowanego przez użytkownika, kodu. Ochronę komputera można tak zaprogramować, żeby program informował nas o każdym poczynionym działaniu, składał raporty z pracy za ostatni tydzień czy po każdej akcji.

Bitdefender Antivirus Plus jest aplikacją płatną. Licencja na program i roczną aktualizację to wydatek ok. 40 dolarów w przypadku zakupu na jeden komputer. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0