WindowsProgramyBitLord 2.2.1

BitLord 2.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
BitLord
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
438

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4

Jeśli poszukujesz rozbudowanego klienta sieci P2P Bittorent, który może zaoferować szereg dodatkowych opcji to powinieneś zwrócić uwagę na program BitLord. Poza standardowymi funkcjami takimi, jak pobieranie oraz udostępnianie plików, kolejkowanie zadań oraz uzyskiwanie podstawowych informacji na temat interesujących nas torrentów.

Aplikacja pozwala także na niezwykle szybkie przesyłanie plików o bardzo dużych rozmiarach, sprawne funkcjonowanie nawet na nieco starszych komputerach za sprawą kodu napisanego w języku C++ i niewielkiemu zapotrzebowaniu na zasoby systemowe oraz manualne ustawianie niemal wszystkich parametrów połączenia i transferu danego pliku. Nie zabraknie także specjalnego systemu komentarzy, który pozwoli na ocenienie konkretnych linków i podzielenie się z innymi użytkownikami swoją opinią.

Ponadto BitLord został wyposażony w system umożliwiający omijanie zapór sieciowych oraz tzw. NAT. Na koniec warto zwrócić uwagę na funkcję, która umożliwia automatyczne wyłączenie komputera po zakończeniu pobierania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0