WindowsProgramyBitZipper 2013

BitZipper 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Bitberry Software ApS
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
607 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
416

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Duża ilość obsługiwanych formatów.
  • Bardzo duża funkcjonalność.
  • Prostota obsługi.
Minusy:
  • Czasami problemy ze stabilnością.

BitZipper to zaawansowany program, za pomocą którego wyświetlimy, stworzymy od podstaw lub rozpakujemy dowolne archiwa w wielu znanych formatach.

Program BitZipper obsługuje aż 18 formatów archiwów: .ace, .arc, .arj, .bh, .cab, .gz, .jar, .lha, .lzh, .rar, .tar, .tgz, .uue, .war, .xxe, .Z, .zip oraz .zoo. Oprócz to możemy tworzyć archiwa w takich formatach, jak bh, .ca, .gz, .jar, .lha, .lzh, .tar oraz .zip. Nie zabrakło również funkcji, która umożliwia użytkownikom tworzyć archiwa zaszyfrowane za pomocą algorytmu AES (128 oraz 256-bit).

Ponadto program BitZipper pozwala tworzyć samorozpakowujące się archiwa oraz eksportować listę plików z archiwum do formatów ASCI, HTML, Microsoft Word, Microsoft Excel jak również do XML. Ciekawostką jest tak zwany „Wizard Interface”, który przydaje się, gdy pojawią się problemy z obsługą oprogramowania. Obsługa programu jest prosta, zaś interfejs intuicyjny, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji.

Demonstracyjna wersja programu BitZipper oferuje pełną funkcjonalność przez 30 dni od chwili instalacji na dysku twardym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0