WindowsProgramyBlazeDVD 6.1.1

BlazeDVD 6.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
BlazeVideo Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1436

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dobry odtwarzacz DVD
  • Ładny interfejs
Minusy:
  • Wiele funkcji, w tym konwertowanie filmów, jest dostępnych tylko w płatnej wersji

Dostępny za darmo BlazeDVD to aplikacja przeznaczona głównie do oglądania filmów na DVD. Chcesz przekonać się o wszystkich możliwościach programu? Pobierz BlazeDVD i sprawdź je samemu. Nie kosztuje to ani grosza.

Warto zauważyć, że program obsługuje rozdzielczości 1080p, a także pozwala na odtwarzanie napisów. Kolejną użyteczną opcją jest możliwość zapisania na twardy dysk wybranego fragmentu danego klipu wideo czy też filmu. BlazeDVD 6.1.1 pozwoli Ci więc nie tylko na odtwarzanie filmów, ale i wycinanie z nich najlepszych momentów. Nie bez znaczenia jest fakt, że aplikacja zarządza również energią, co przyda się podczas wykorzystywania jej na laptopach. Możesz ustalić w  konfiguracji minimalny poziom naładowania baterii, przy którym będzie możliwość odtwarzania filmu. Co więcej, BlazeDVD 6.1.1 jest dostępne po polsku.

Jak dotąd nie zaobserwowano kłopotów z działaniem aplikacji na Windowsach. Możesz więc spokojnie uruchomić BlazeDVD na Windows 7, XP i Vista. Niestety, nic o tym nie wiadomo, aby ukazała się edycja BlazeDVD na Linux czy Mac. Jednak posiadacze tych systemów operacyjnych znajdą wiele tego typu aplikacji pod swoje potrzeby na osobnych stronach naszego portalu. A jeśli masz któryś z wymienionych Windowsów, nie wahaj się, tylko pobierz BlazeDVD właśnie z tej strony!

Obsługiwane formaty:

DVD:

DVD-Video, DVD-ROM, DVD-RAM, DVD-RW, DVD+RW, VCD1.1, VCD2.0, SVCD

Audio

FLAC, AAC, AC3, AIFF, AMR, M4A, MP2, MP3, OGG, RA, AU, WAV, WMA, MKA

Video

AVI, MP4, DAT, WEBM, RMVB, RM, MPG, MPEG, VOB, MOV, M4V, QT,FLV, F4V, NSV, NUT, MKV, MTS/M2TS/TS/TP/TRP(AVCHD, H.264, VC-1, MPEG-2 HD), MOD, TOD, DV, WMV, ASF,3GP, 3G2, DVR-MS

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0