WindowsProgramyBlue-Cloner 6.70 Build 729

Blue-Cloner 6.70 Build 729 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
OpenCloner Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20,44 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
327

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość pracy w dwóch trybach – ekspresowym i zaawansowanym.
  • Wiele przydatnych i ciekawych opcji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Szybka praca.
Minusy:
  • Nieco zbyt uproszczony interfejs.

Blue-Cloner to praktyczny i funkcjonalny program, za pomocą którego wykonamy kopię zapasową danych zapisanych na nośnikach typu Blu-ray. Oczywiście oprócz tego program pozwala na zgrywanie materiałów na dysk twardy z innych nośników, takich jak CD, DVD, AVCHD i innych.

 

Za pomocą tego programu możemy szybko i prosto dokonać konwersji danych zapisanych na płycie Blu-ray do innego formatu, na przykład DVD-5/9, tradycyjnej formy zapisu do konkretnych folderów, obrazów ISO itp. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby utworzyć kopię 1:1 dowolnego nośnika wraz z układem danych, zabezpieczeniami itp. Program cechuję się wysoką dokładnością, dzięki czemu konwertowane materiały nie tracą na swojej jakości. Co więcej, jeśli posiadamy nagrywarkę Blu-ray, możemy stworzyć nową sesję zapisu i nagrać na płytę dowolne dane.

 

W programie Blue-Cloner znajdziemy dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy oraz zaawansowany. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla początkujących użytkowników oraz tych, którzy się spieszą. Praktycznie za pomocą jednego kliknięcia stworzymy kompletną kopię płyty. Drugi tryb przygotowano dla zaawansowanych i wymagających użytkowników. Oferuje on wiele zaawansowanych opcji, konfiguracji i dodatkowych możliwości.

 

Jeżeli kopiujemy film nagrany na płytę Blu-ray, możemy w procesie pominąć wiele różnych opcji i dodatków, takich jak menu tytułowe, dodatki, sceny itp. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy nagrać sam film bez zbędnych dodatków, oczywiście bez utraty jakości. Co więcej, istnieje możliwość podzielenia jednej płyty Blu-ray w wersji 50-gigabajtowej na dwie mniejsze po 25 GB każda. Blue-Cloner poradzi sobie także z blokadami i zabezpieczeniami, choć do kopiowania może być konieczne połączenie z Internetem w celu pobrania wtyczek itp.

 

Wersja testowa programu pozwala na próbne skopiowanie jednej płyty Blu-ray.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0