WindowsProgramyBoConcept Furnish Pro 2.7

BoConcept Furnish Pro 2.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
BoConcept
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
91 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwa obsługa
  • Spora baza mebli
Minusy:
  • Brak polskiej wersji
  • Problemy ze stabilnością

BoConcept to producent mebli, które oferuje swoje wyroby na terenie całego świata. W naszym kraju jego salony można odnaleźć w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Darmowa, prezentowana na tej stronie aplikacja BoConcept Furnish Pro to program do projektowania pokoju – z użyciem mebli BoConcept właśnie.

Obsługa programu jest dość prosta i choć nie ma wersji BoConcept Furnish Pro po polsku, nikt nie powinien mieć problemów z używaniem aplikacji. Ustalamy tu powierzchnię pokoju, a potem ustawiamy na niej wybrane meble z bazy danych. Jest tu wszystko, co może być w pokoju – łóżka, meble, szafy, krzesła, sofy, itp. Jak wygląda to w praktyce, można zobaczyć na zdjęciach znajdujących się w galerii przy tym opisie. Niestety, wielu użytkowników aplikacji ma do niej dość duże zastrzeżenia – ich zdaniem program zawiesza się często, nie wyświetla obiektów poprawnie i cechuje się przekłamaniami. Czy mają rację? BoConcept Furnish Pro nie kosztuje ani grosza, więc można to w każdej chwilki sprawdzić samemu. Ściąganie instalki zajmie paręnaście minut, ponieważ jej waga to ponad 90 MB.

Dzięki tej aplikacji można nie tylko zaprojektować wymarzony pokój, ale też zapoznać się z ofertą producenta. Jeśli wiec ktoś myśli o zmianie wyposażenia mieszkania lub też szuka programu do wizualizowania przemeblowań, BoConcept Furnish Pro będzie jak znalazł. Aplikacja najlepiej spisuje się na systemach operacyjnych XP i Windows 7. Przeznaczona jest także pod Vista, jednak to właśnie jej użytkownicy mają największe problemy z prawidłowym jej działaniem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0