WindowsProgramyBricsCad 13.2.10-2

BricsCad 13.2.10-2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
BricSYS NV
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
146 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
500

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Zgodność z plikami zapisanymi w formacie AutoCAD
  • Przyjazny interfejs
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika”, który nazywa się BricsCad. Jest to polski program do odtwarzania plików DWG, więc możemy śmiało otwierać w nim projekty wykonane w AutoCAD, jak i odwrotnie. 

Twórcy aplikacji zadbali o jej zgodność z zestawem poleceń występującym w AutoLISP, ADS, VB i CAD. Nie zabrakło tu mnóstwa użytecznych właściwości i opcji, a także takich funkcjonalnych rozwiązań jak na przykład otwierania wielu obrazków równocześnie, rendering 3D czy edycja. 

Pośród wielu plusów wypada wymienić także takie opcje jak podświetlanie wybranego obiektu, jednoczesna edycja wielu uchwytów, wymiarowanie długości łuków czy możliwość określenia jednostki dla bloku. Dostępny za darmo BricsCad w wersji testowej pozwoli na zapoznanie się z wszystkimi możliwymi narzędziami aplikacji.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, możemy używać programu na Vista i XP. Także pod Windows 7 BricsCad nie powinien nikogo zawieść. Polecamy ten program przede wszystkim osobom, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem obiektów. Może być on tańszą alternatywą AutoCADa, choć trafiają się opinie, że jest to aplikacja jeszcze nie do końca przemyślana. Jako że wersja testowa jest bezpłatna, polecamy wypróbować samemu i ocenić, czy warto kupić pełne wydanie aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: CADuser Zamienników dla Autocad nigdy za wiele. :) Na rynku oprócz Bricscad, można znaleźć także Gstarcad . Testowałem oba i moim zdaniem lepszą alternatywą dla AutoCAD jest własnie Gstarcad.