WindowsProgramyBullzip PDF Printer 10.1.0.1871

Bullzip PDF Printer 10.1.0.1871 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Bullzip.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7,68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
826

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość szybkiego i sprawnego tworzenia plików PDF bez konieczności instalacji dodatkowych programów.
  • Kilka dodatkowych opcji poprawiających ogólny efekt i ułatwiających obsługę.
Minusy:
  • W niektórych przypadkach program ma problemy z odpowiednim formatowaniem i układem dokumentu.

Bullzip PDF Printer to bardzo proste i funkcjonalne narzędzie, działające na zasadzie wirtualnej drukarki, za pomocą którego przekonwertujemy dowolny dokument do bardzo popularnego formatu PDF. Proces konwersji dokumentu przeprowadzimy w dowolnej aplikacji, która posiada opcję wydruku.

Program Bullzip PDF Printer nie wyróżnia się spośród innych aplikacji tego typu dostępnych na rynku. Po instalacji w Panelu Sterowania pojawia się nowe narzędzie, w postaci wirtualnej drukarki. Przy edycji dokumentu dowolnym programem, np. Microsoft Word lub LibreOffice, możemy wybrać opcję drukowania, a następnie wybrać wirtualne narzędzie Bullzip PDF Printer. Po chwili w wybranej wcześniej lokalizacji pojawi się gotowy plik PDF.

Jeśli chodzi o funkcje programu, na uwagę zasługuje między innymi możliwość zabezpieczenia stworzonego pliku PDF za pomocą hasła oraz dodania do dokumentu znaku wodnego – taki zestaw zabezpieczeń sprawi, że nasz dokument nie zostanie skopiowany, odczytany lub zmodyfikowany bez naszej wiedzy. Podczas „drukowania” dokumentu możemy również dobrać jakość obrazów itp. Warto również wspomnieć o tym, że program Bullzip PDF Printer bez problemu współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi, tj. Windows 7 i 8. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0