WindowsProgramyBurnAware Free 9.7

BurnAware Free 9.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
BurnAware Technologies
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo niewielki apetyt na zasoby systemowe.
  • Czytelny i prosty w obsłudze interfejs w języku polskim.
  • Wiele ciekawych i przydatnych opcji.
  • Szybkość i sprawność działania.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Zdarzają się błędy podczas nagrywania płyt.

BurnAware Free Edition to darmowa edycja bardzo rozbudowanego, prostego w obsłudze i wielofunkcyjnego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Mimo sporej liczby funkcji, program charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich możliwych opcji.

 

Jedną z najważniejszych zalet programu jest jego wysoka funkcjonalność, nawet w darmowej wersji. Zdaniem wielu użytkowników BurnAware Free Edition może z powodzeniem zastąpić bardziej skomplikowane i płatne odpowiedniki. Co prawda nie dostaniemy tu opcji znanych z topowych programów, ale zaawansowani użytkownicy docenią obecność obsługi BDMV i AVCHD. Co ciekawe, praca programu nie ogranicza się tylko do nagrywania różnego rodzaju płyt, tworzenia i kopiowania obrazów, gdyż w opcjach znajdziemy kilka innych, równie przydatnych i niestandardowych narzędzi.

 

Możemy między innymi nagrywać gotowe obrazy ISO, tworzyć własne kompilacje dysków z danymi, jak również układać samodzielnie AudioCD z plików MP3, WAV, WMA itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie stworzyć płytę DVD Video z ulubionymi filmami. Aplikacja BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy takie jak IDE, SCSI, USB, 1394 oraz SATA oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM, a nawet Blu-Ray.

 

Warto wspomnieć, że program poradzi sobie również z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Nie zabrakło także możliwości stworzenia startowych płyt i obrazów, weryfikacji nagrywanych nośników i wymazywania płyt RW. Dodatkowo wszystkie opcje i interfejs dostępne są w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0