WindowsProgramyBusinessCards MX 4.88

BusinessCards MX 4.88 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
MojoSoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
87,75 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
416

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Intuicyjna obsługa
  • Prosty kreator
  • Duży wybór szablonów
Minusy:
  • Staromodne cliparty

BusinessCards MX to program do projektowania i drukowania wizytówek zapewniajacy tak intuicyjną i prostą obsługę programu, że poradzą sobie z nim nawet osoby, dla których jest to pierwszy program do robienia wizytówek. 

BusinessCards MX działa całkowicie po polsku oraz dodatkowo, w dwudziestu innych językach. Program przeprowadzi cię przez każdy etap tworzenia wizytówki, a podstawą pracy będzie bogata baza wzorów wizytówek. Jeśli setki gotowych szablonów to dla ciebie za mało, ze strony oficjalnej producenta BusinessCards MX możliwe jest pobranie wielu dodatkowych szablonów (www.mojosoft.com.pl). Tam także znajdziesz filmy instruktażowe oraz forum użytkowników. W razie problemów producent gwarantuje pomoc techniczną. Wypróbuj BusinessCards MX, pobierz i zaprojektuj dowolną wizytówkę.

W programie BusinessCards MX podstawą projektu jest szablon. BusinessCards MX posiada 750 (w wersji pudełkowej 1100) gotowych szablonów do wybrania. Istnieje także możliwość zaprojektowania swojego własnego szablonu. W kolejnym kroku projektowania efektownej wizytówki wystarczy dobrać kolejne gotowe elementy, takie jak tekst, figury, obrazy i tła. Wszystkie elementy można dowolnie ustawiać w oknie projektu oraz zmienić czcionkę, format czy rodzaj papieru. Program służy też do edycji wizytówek – rozbudowane menu pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb zmieniając kolory, rozmiar i rodzaj czcionki i dodając nowe efekty.

Program BusinessCards MX pozwala zapisać dane o firmie lub osobach w celu ich późniejszego wykorzystania podczas projektowania wizytówki. BusinessCards MX to nie tylko program do tworzenia wizytówek – posiada on rozbudowane menu drukowania wizytówek. Po skończeniu edycji można wybrać polecenie „Podgląd wydruku” i tak ustawić parametry drukowania: marginesy, zmienić rodzaj i kolor znaczników, format papieru. Po dokonaniu zmian należy zaktualizować podgląd wydruku. Najnowsza wersja programu BusinessCards MX do pobrania już teraz.

Licencja

Program BusinessCards MX jest rozpowszechniany na zasadzie shareware (wypróbuj zanim kupisz). Ograniczeniem jest dodatkowy czerwony napis (BusinessCards MX) na podglądzie wydruku. Aby ograniczenie usunąć należy program zarejestrować.

Cena BusinessCards MX

Najlepiej zarejestrować (a tym samym zakupić) BusinessCards MX na stronie oficjalnej producenta. Na stronie oficjalnej (http://www.mojosoft.com.pl/sklep.php) można zakupić program BusinessCards MX w specjalnej cenie 69 zł. Jest to cena przy rejestracji drogą mailową. Wersja pudełkowa kosztuje 79.00 zł. Warto zakupić wersję pudełkową, ponieważ na płycie CD znajduje się zestaw 1100 wzorów wizytówek. W obu wariantach cena ta obejmuje licencję bezterminową oraz darmowe aktualizacje. Niewątpliwym atutem jest możliwość zakupu oryginalnego BusinessCards MX prosto od producenta przez Allegro.

Wymagania systemowe

BusinessCards MX działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / Windows 8.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0