WindowsProgramyCamtasia Studio 8.1

Camtasia Studio 8.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
TechSmith Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
247 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Możliwość tworzenia quizów
  • Szerokie zastosowanie
  • Bogate opcje edycyjne
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Camtasia Studio to program, który powinien zainteresować szczególnie tych użytkowników zajmujących się tworzeniem prezentacji szkoleniowych czy reklamowych. 

Aplikacja posiada dwie główne funkcjonalności: narzędzie do przechwytywania obrazu z ekranu oraz edytor prezentacji. Dzięki pierwszej opcji, w prosty sposób, możemy zgrać do pliku wideo filmik szkoleniowy czy demonstrację działania programu, który chcemy sprzedać klientowi. 

Materiały wideo można obrabiać w edytorze prezentacji, który jest integralną częścią Camtasia Studio. Przechwycone materiały wideo możemy wzbogacić o adnotacje, strzałki, a także przerobić pod względem stylistycznym - usunąć kolor z całego obrazu lub jego części, czy dokonać kolażu kilku klipów wideo. Camtasia Studio posiada również funkcje poprawiające jakość materiału źródłowego - ostrość, kolory itd.

Camtasia Studio może być wykorzystywana do tworzenia materiałów edukacyjnych, treningowych i w biznesie. Daje możliwość tworzenia multimedialnych prezentacji zawierających klipy audiowizualne, muzykę, a także quizy, które pozwalają na stworzenie interaktywnych lekcji wideo w szkołach. Stworzone materiały można w prosty sposób wyeksportować do serwisu YouTube, Screencast lub dać znać o nich na Facebooku czy Twitterze. 

Camtasia Studio nie jest programem darmowych, jednak producent oferuje jednak wersję testową, która pozwala cieszyć się z pełnej funkcjonalności przez 30 dni. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0