WindowsProgramyClassic Shell 3.6.8

Classic Shell 3.6.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Ivo Beltchev
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8,05 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
301

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość szybkiego i prostego przywrócenia funkcji znanych z systemu Windows 7 lub starszych edycji.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa z możliwością cofnięcia zmian.
  • Możliwość zmiany wielu innych ustawień systemu Windows 8.
Minusy:
  • Przy nieumiejętnym stosowaniu ryzyko uszkodzenia systemu operacyjnego.

Classic Shell to bezpłatne i zdaniem wielu użytkowników, niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego przywrócimy klasyczne menu Start znane ze starszych generacji na najnowszym systemie Windows 8.

Za pomocą tego prostego w obsłudze narzędzia szybko i sprawnie przywrócimy klasyczne menu Start w najnowszym systemie Windows 8 uzyskując tym samym szybki i wygodny dostęp do najważniejszych narzędzi i funkcji znany z poprzednich generacji Windowsa. Należy jednak zauważyć, że to jedna z głównych zalet tego programu – oprócz tego uzyskamy dostęp do innych, równie ważnych składników systemu, które w najnowszej odsłonie zostały ukryte lub wyłączone.

Za pomocą Classic Shell uzyskamy również dostęp do klasycznego wyglądu Eksploratora Windows i starszej wersji przeglądarki internetowej Internet Explorer 9.0. Rzecz jasna użytkownik ma wolną rękę w wyborze dodatków i narzędzi, które mają zostać zainstalowane. Ponadto możemy wybrać rodzaj menu startowego, np. podobnego do tego zastosowanego w Windows XP, Vista lub 7. Dla prawdziwych entuzjastów przygotowano nawet wersję z Windowsa 95/98.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0