WindowsProgramyCollageIt 1.9.3

CollageIt 1.9.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
PearlMountain Technology
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
429

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Edytor WYSIWYG
  • Licencja freeware
Minusy:
  • Brak możliwości eksportu do pliku o bardzo dużej rozdzielczości - jest to zarezerwowane dla wersji Pro

CollageIt powstało dla miłośników fotografii, którzy chcą tworzyć ze swoich zdjęć atrakcyjne cyfrowe albumy. Program pozwala na tworzenie kolaży zdjęciowych bez konieczności żmudnego konfigurowania aplikacji i poświęcania godzin na dopracowywanie każdego elementu. W przypadku tego programu musimy zarezerwować sobie jedynie kilka chwil na wybranie interesujących nas zdjęć, które mają wejść w skład kolażu, wybrać wielkość stron, tło i efekty takie jak ramki czy cienie.  

Podczas projektowania albumu możemy korzystać z dużej biblioteki elementów graficznych wbudowanej w program lub samodzielnie wybierać np. zdjęcia na tło. Edytor kolażu został wykonany metodą WYSIWYG , dzięki czemu użytkownik widzi każdą zmianę jaką wykona w czasie rzeczywistym,  co ułatwia ocenianie jakości naszego dzieła i szybkie wprowadzanie poprawek.

Kolaże można zapisać w wielu formatach, w tym najbardziej popularnych: JPEG, PNG, PDF oraz PSD, przystosowanym do obróbki w zaawansowanych programach graficznych takich jak Photoshop. Aplikacja daje również możliwość szybkiego wysłania stworzonych zdjęć na Facebooka lub Flickr. 

CollageIt jest dostępny w angielskiej wersji językowej, za darmo. Firma proponuje również wersję Pro, która umożliwia m.in. eksport kolaży do plików o bardzo wysokiej rozdzielczości. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0