WindowsProgramyColor Magic 2.0.0

Color Magic 2.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
CODIJY
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27,24 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
394

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo ciekawe właściwości oraz funkcje.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość dowolnego pokolorowania zdjęcia.
Minusy:
  • Tylko wersja próbna.

Color Magic to bardzo ciekawe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego pokolorujemy czarno-białe zdjęcia. Działanie programu zostało maksymalnie uproszczone, zaś kolorowanie odbywa się za pośrednictwem specjalnych masek dla obiektów.

Działanie programu jest dość proste i nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z pokolorowaniem czarno-białego zdjęcia. To również ciekawe narzędzie dla młodszych użytkowników, którzy mogą rozpocząć przygodę z programami graficznymi. Aby pokolorować zdjęcie wystarczy zaznaczać poszczególne elementy za pomocą prostych narzędzi, takich jak klasyczny ołówek z możliwością rysowania odrzecznego lub proste linie.

Oprócz tego możemy skorzystać z ołówka wyznaczającego gradient, gumki, wiaderka z farbą, próbnika kolorów, ołówka dekoloryzującego itp. W programie możemy pracować na pojedynczym oknie roboczym, lub oknie podzielonym pokazującym zarówno obraz edytowany, jak i wynik edycji. Aby pokolorować zdjęcie wystarczy zaznaczyć element ołówkiem, przy czym nie musimy tego robić dokładnie, gdyż program samodzielnie znajdzie odpowiednie krawędzi. W palecie barw znajdziemy odpowiednie kolory dla skóry, krajobrazów, budynków, roślin itp. Możemy również przenosić barwy ze zdjęcia przykładowego.

Po zakończeniu pracy obraz możemy zapisać w popularnych formatach, takich jak JPG, BMP, TIFF, PNG itp. Niestety program udostępniany jest w wersji próbnej, choć pozwala ona na spróbowanie właściwości oraz wszystkich ciekawych funkcji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0