WindowsProgramyColorZilla for Firefox 2.8.1

ColorZilla for Firefox 2.8.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Alex Sirota
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
319 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
340

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Banalna obsługa
  • Dokładność działania
  • Kolor jest podawany w kilku formatach
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

ColorZilla 2.8.1 to najnowszy dodatek do Mozilli Firefox umożliwiający diagnostykę kolorów użytych w projektach internetowych. Używającym starszej wersji polecamy aktualizację ze względu na lepszą kompatybilność tego programu z najnowszymi edycjami (niezwykle szybko po sobie następującymi) przeglądarki Mozilli oraz wprowadzenie drobnej zmiany związanej z ustawieniami nieco usprawniającej funkcjonowanie aplikacji. 

A teraz krótki opis programu dla osób, które nie miały z nim wcześniej do czynienia. Otóż, ColorZilla to narzędzie graficzne szczególnie cenione przez webmasterów i grafików związanych z branżą internetową, które pozwala odkrywać kody (podane w zapisie RGB, HSL, szesnastkowym) kolorów użytych w istniejącym projekcie (na przykład innej stronie internetowej). Do dyspozycji mamy również tzw. przeglądarkę palet, dzięki której możemy wybrać dowolny z zaproponowanych w palecie kolorów i poznać jego kod. 

Mamy możliwość używania również CSS gradient generatora, zoomu oraz szeregu innych ciekawych narzędzi idealnych dla kogoś, kto łączy webmastering z grafiką komputerową, albo po prostu jest fanatykiem albo jednej albo drugiej spośród wymienionych dziedziny związanej z informatyką.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0