WindowsProgramyComodo Antivirus 6.2.285401.2860

Comodo Antivirus 6.2.285401.2860 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Comodo Group, Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
34,71 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Polska wersja
  • Bardzo dobra wykrywalność
Minusy:
  • Fałszywe alarmy

Comodo Antivirus to bardzo dobry program antywirusowy, który śmiało może konkurować z innymi aplikacjami tego typu. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, że użytkowanie Comodo jest za darmo, dzięki czemu nie trzeba wydawać kilkaset złotych na różnego rodzaju płatne subskrypcje. Jeśli chodzi o darmowe programy do ochrony komputera, to bez wątpienia jeden z liderów, który zapewnia bardzo dobrą ochronę dla naszego komputera. Comodo Antivirus to antywirus, który doskonale radzi sobie również z trojanami i robakami, skutecznie blokując do nich dostęp. 

Zawiera on wiele cech i funkcji, znanych tylko i wyłącznie z płatnych konkurentów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza skaner, który oprócz klasycznego sprawdzania komputera, monitoruje również pracę plików systemowych, pamięci podręcznej, a co najważniejsze naszej skrzynki pocztowej, dzięki czemu możemy uniknąć niebezpiecznych wiadomości. Zawiera także specjalny moduł heurystyki, który pozwala na wykrywanie zagrożeń jeszcze zanim wyrządzą one jakieś szkody w pracy systemu.

Program charakteryzuje także zoptymalizowany silnik pracy, dzięki czemu nie obciąża on systemu i nie trzeba go wyłączać gdy chcemy np. w coś zagrać. Ochrona systemu trwa cały czas, w czasie rzeczywistym, a co równie ważne program jest ciągle aktualizowany, co daje gwarancję, że żaden nowy wirus nie wślizgnie się nam do systemu. 

Pełna wersja Comodo Antivirus pozwala ponadto na korzystanie z dodatkowych funkcji programu, takich jak klient ochrony dostępu do zainfekowanych folderów, czy też harmonogram zadań. Ten ostatni pozwala na ustawienie czasu gruntownego skanowania, w którym zostanie ono automatycznie przeprowadzone. Bardzo ważne jest również to że, jest po polsku i nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji, zwłaszcza, że wykonuje ona większość czynności automatycznie. Comodo Antivirus jest przygotowany nie tylko dla pojedynczych użytkowników ale i dla firm. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0