WindowsProgramyComodo Firewall

Comodo Firewall download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Comodo Group, Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
142 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
336

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Wysoka skuteczność
Minusy:
  • Fałszywe alarmy

Comodo Firewall to program chroniący system przed atakami wirusów, hakerów i złośliwego oprogramowania, które mogą zagrażać bezpieczeństwu komputera lub prywatności jego użytkownika. Comodo Firewall nie tylko blokuje ataki z Internetu. Program daje użytkownikowi kontrolę nad tym, jakie procesy są uruchomione w systemie. Comodo Firewall nie pozwala aby złośliwe oprogramowanie, w razie przedostania się do systemu, zostało zainstalowane w komputerze.

Najnowszy Comodo Firewall wprowadza rewolucyjną technologię walki ze złośliwym oprogramowaniem: DDP (Default Deny Protection: ochrona przez domyślne odrzucenie). Czym jest DDP? Większość programów w swej pracy używa list rozpoznanych wcześniej niebezpiecznych elementów. Według tej listy programy decydują czy dany program powinien działać w komputerze czy nie. Powstaje pytanie: co się dzieje, gdy lista jest niekompletna lub przestarzała? DDP rozwiązuje ten problem odwracając cały mechanizm. DDT to lista ponad dwóch milionów bezpiecznych procesów, które nie zagrażają systemowi. Kiedy Comodo Firewall rozpoznaje element, który nie jest na tej liście, użytkownik zostaje o tym fakcie powiadomiony. Dzięki temu żaden podejrzany program nie ma najmniejszych szans na wejście do systemu. Przetestuj Comodo Firewall - pobierz bezpłatnie już teraz.

Comodo Firewall stawia na czytelny interfejs i prostą konfigurację dla początkujących., a zaawansowani użytkownicy mają spore możliwości dostosowania programu do swych wymagań. 

Do dyspozycji użytkowników Comodo Firewall jest także forum, gdzie można dzielić się uwagami na temat programu, zgłaszać usterki lub prosić o pomoc. Nie przepłacaj za komercyjne pakiety ochrony, sprawdź Comodo Firewall za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0