WindowsProgramyComodo Internet Security Premium 6.2.285401.2860

Comodo Internet Security Premium 6.2.285401.2860 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Comodo Group, Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
45.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
520

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Wydajny silnik
  • Darmowa licencja
  • Sprawdzona technologia
Minusy:
  • Fałszywe alarmy

Comodo Internet Security Premium to pakiet zabezpieczający komputer stworzony przez renomowaną firmę dostarczającą programy antywirusowe i firewalle. W skład zestawu wchodzi sprawne narzędzie antywirusowe Comodo AntiVirus pozwalające na skanowanie dysku oraz ochronę w czasie rzeczywistym oraz Comodo Firewall – ciesząca się doskonałą opinią dotyczącą skuteczności, zapora systemowa, odpierająca ataki hackerskie.

Comodo Internet Security Premium jest w stanie wygenerować piaskownicę, czyli przestrzeń oddzieloną od naszego systemu operacyjnego, w której możemy testować aplikacje, mogące być zagrożeniem dla naszego systemu lub przeglądać strony internetowe, potencjalne zainfekowane. Przestrzeń Wirtualna przyda się w każdej sytuacji, w której możemy robić coś, co może okazać się niebezpieczne. 

Comodo AntiVirus jest w stanie wykryć wirusy, trojany, rootkity i spyware, usunąć je lub wyleczyć pliki, przenosząc je do kwarantanny. W ramach Comodo Firewall możemy przeprowadzić szereg konfiguracji: program pozwala na zarządzanie sieciami internetowym oraz poszczególnymi aplikacjami internetowymi i grami. Możemy tworzyć listę zaufanych programów, blokować działanie innych, całkowicie zatrzymać ruch sieciowy, bądź ukryć porty. Jeśli jesteśmy zainteresowani sposobem, w jaki generujemy ruch w Internecie, Comodo Internet Security Premium daje nam możliwość sprawdzenia połączeń: informuje jaki program działa w jakim protokole i podaje konkretne wartości dotyczące pobranych i wysłanych danych. 

Comodo Internet Security Premium to bardzo sprawne, a co ważne – również darmowe, narzędzie zapewniające kompleksową ochronę komputera. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0