WindowsProgramyComodo Personal Firewall 6.2.285401.2860

Comodo Personal Firewall 6.2.285401.2860 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Comodo Group, Inc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
467

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dobra ochrona komputera
  • Darmowa licencja
  • Funkcja sandbox
Minusy:
  • Możliwe fałszywe alarmy

Comodo Personal Firewall to zapora sieciowa, która ma za zadanie ochronić system przed niechcianymi „gośćmi” z sieci – jak antypyware, rootkity, malware. Co ważne – Comodo Personal Firewall jest do pobrania całkowicie za darmo, zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. To zarazem część pakietu Internet Security – inne jego elementy znajdują się na sąsiednich stronach naszego portalu.

Polecamy pobranie Comodo Personal Firewall każdemu użytkownikowi dbającemu o swój system. Aplikacja filtruje ruch przychodzący i wychodzący, posiada także Sandbox, czyli wirtualną przestrzeń do uruchamiania podejrzanych elementów poza systemem. Możemy także w opcjach ustawić reguły dla zaufanych i niebezpiecznych aplikacji, więc omyłkowo wzięty za wirus program może zostać przeniesiony do kategorii zaufanych. 

Wszystkie ustawienia możemy importować, a także eksportować. Dzięki temu gdy reinstalujemy system czy zostanie on uszkodzony, możemy w łatwy sposób odzyskać wszystkie ustawienia. Jako że wszystkie opcje mamy w języku polskim, żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z jego obsługą. A czy warto go pobrać? Oczywiście. W Internecie znajduje się mnóstwo porad użytkowników, jak w najbardziej efektywny sposób skonfigurować tą zaporę. Dzięki temu mamy jeszcze większą pewność, że nas system jest doskonale chroniony. 

Comodo Personal Firewall jest – po zainstalowaniu w systemie – na bieżąco aktualizowany przez producenta. Dzięki temu mamy pewność, że żadne nowe wirusy nie przebiją „ognistej zapory”. Ponieważ pobrania ani używanie nie kosztuje ani grosza, polecamy każdemu zapoznać się z tą aplikacją.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0