WindowsProgramyCorel DESIGNER Technical Suite X6

Corel DESIGNER Technical Suite X6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Corel Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
457.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
333

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Aż pięć aplikacji w ramach pakietu
  • Możliwość pracy na plikach DWG
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Corel DESIGNER Technical Suite jest narzędziem do tworzenia ilustracji i dokumentacji technicznych.

Pakiet jest kompletnym narzędziem do tworzenia grafiki technicznej, która oferuje precyzyjne narzędzia ilustracji, konwertuje bitmapy na grafikę wektorową oraz pozwala na profesjonalną edycję zdjęć.

Corel DESIGNER Technical Suite, znany również pod nazwą CorelDRAW Technical Suite składa się z pięciu profesjonalnych aplikacji. W ramach pakietu znajdziesz program CorelDRAW, pozwalający na pracę nad grafiką wektorową, Corel DESIGNER służący do zaawansowanych rysunków technicznych oraz Corel PHOTO-PAINT, pozwalający na obróbkę zdjęć.

Program XVL Studio 3D Corel Edition daje możliwość pracy na plikach DWG/DXF z AutoCAD-a i podobnych programów. Aplikacja posiada narzędzia do projektowania i wizualizacji trójwymiarowych rysunków CAD, a także tworzenia profesjonalnej dokumentacji. Program pozwala na kreowanie rysunków technicznych za pomocą specjalistycznych narzędzi do tworzenia diagramów i funkcji rysowania z rzutowaniem. Aplikacja posiada narzędzia przydatne kreślarzom, projektantom i architektom. 

Aplikacją ułatwiającą wyszukiwanie plików jest Corel CONNECT, przeszukujący komputer, sieć lokalną oraz internet w poszukiwaniu plików i komponentów potrzebnych do pracy w pozostałych narzędziach pakietu.

Podczas pracy w Corel DESIGNER Technical Suite, możliwe jest korzystanie z ponad 100 formatów, w tym WebCGM 2.x i S1000D, Microsoft Visio (VSD), Microsoft Publisher, SVG, DOCX, EPS, TIFF oraz PDF.

Corel DESIGNER Technical Suite jest dostępny w angielskiej wersji językowej, w wersji testowej umożliwiającej testowanie programu przez 30 dni. Zakup licencji wiąże się z wydaniem około 4150 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0